T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Of Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Of Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

HASTANEMİZE ÖNEMLİ BÜYÜK BAĞIŞ

Güncelleme Tarihi: 02/08/2021

HASTANEMİZE ÖNEMLİ BÜYÜK BAĞIŞ

   Of İlçemiz sakinlerinden Kıyıcık Mahallesi nüfusuna kayıtlı, 3 ay önce vefat eden merhum Servet HOLOĞLU’nun vasiyeti üzerine büyük bir duyarlılık gösteren ailesi onun adına hastanemize son model ve en son teknoloji ile donatılmış yeni bir ambulans bağışlamıştır.

   Bu güzel ve hayırlı bağış ile ilgili bir açıklama yapan Başhekimimiz Op.Dr.Şaban UYSAL; Yeni bir ambulansı hastanemize bağışlayan Merhum Servet HOLOĞLU’na Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalan vefalı ve duyarlı ailesinden de Allah razı olsun. Kendilerine şükranlarımızı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bağışlanan ambulansımız son model olup içi her türlü üst düzey teknoloji ile donatılmıştır. Hastanemiz bünyesinde hizmet verecek olan ambulansımız yöre halkımızın her türlü acil sağlık ihtiyacında görevde olacaktır. Yakın zamanda faaliyete geçecek olan yeni hastanemizin de önemli bir ihtiyacını da karşılayacaktır. Bu yönü ile belki de bağış bazında yapılabilecek en güzel ve en hayırlı bağış olduğunu düşünüyoruz. İnşallah; bu ambulansımıza ihtiyaç duyulacak acil durumlar ve hastalarımız hiç olmaz. Ancak, ihtiyaç olduğu anda da ekiplerimiz ile tüm vatandaşlarımızın Sağlık hizmetinde olacağını bildirmek isteriz, dedi.

    Dr.UYSAL, son olarak; HOLOĞLU ailesine yaptıkları bu hayırlı ve önemli bağıştan dolayı tekrar teşekkür eder, bu anlamlı bağışın hayır işlemede hep önde olmuş Of İlçemizdeki vatandaşlarımıza da örnek olmasını diliyoruz. Yeni ambulansımızın İlçemize ve bölgemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz diyerek sözlerini tamamladı.


  • ambulance.jpeg
  • ambulance2.jpg
  • ambulance3.jpg
  • ambulance4.jpg
  • hayırseverof.jpeg


Basında Heber:

Taka Gazetesi :Haber İçin Tıklayınız

 Of Havadis : Haber İçin Tıklayınız

  • ambulans.jpeg