T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Of Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü Of Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İletişim

Güncelleme Tarihi: 15/10/2020


Adres :      Sulaklı, Ömerağa Blv. No:11, 61830 Of / Trabzon

             Tlf: +90.462 771 51 28
             Tlf: +90.462 771 51 22
             Fax: +90.462 771 50 65

* Of ilçesi Trabzon’un batısında  sahil şeridinde ve Trabzon merkeze  54 km  uzaklıkta bulunmaktadır. Ulaşım Belediye otobüsleri ve dolmuşlarla sağlanmaktadır. Hastanemiz  Of ilçesi ile Sulaklı deresi  kenarında bulunmaktadır.

* Of şehir içi dolmuşları gece geç saatlere (21:30) kadar  aktif olarak hizmet vermektedirler.

* Hastanemize Trabzon merkezde Değirmen dere mevkiden kalkan dolmuş ve otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Dolmuşlar gece geç saatlere (21:30) kadar hizmet vermektedirler. 

* Trabzon merkezden kalkan  dolmuşlar sahil yolunu takip ederek sırasıyla; Arsin Yomra, Araklı Sürmene geçerek,
  Otobüsler ise; Arsin yomra, Araklı Sürmene  güzergahını kullanarak hastanemize ulaşmaktadırlar. Bu güzergâhlarda ikamet edip hastanemizden sağlık hizmeti almak istediğinizde bu araçları kullanabilirsiniz.
   Tüm Otobüs Saatleri için Tıklayınız
          
* Uzungöl, Çaykara, Dernekpazarı, ilçelerinde oturanlar hastanemizden sağlık hizmeti almak istediklerinde bu ilçelerde bulunan dolmuşlarını kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.İyidere,İkizdere hastalarımız Rize yönünden gelen       dolmuşları ile hastanemize ulaşabilirsiniz.    

* Özel araçlarıyla Trabzon merkezden ve ilçelerinden gelerek sağlık hizmeti almak isterseniz sahil yolunu takip  ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

* Hastanemize gelen hastalarımız için hastane önünde açık  otopark alanlarımız mevcuttur. Engelli hastalarımız için hastane önünde onlara otopark alanımız mevcuttur.